UA-75732078-1
zalew Biszcza - Żary
Dzień Dziecka 2016
Czerwiec 14, 2016
Show all

Girls SQL

Girls SQL - Szkolenie wakeboardowe dla dziewczyn!

Zapraszamy wszystkie babeczki na warsztaty dedykowane tylko dla kobiet – GIRLS SQL - Damskie warsztaty w WakeShock Biszcza!

Dla kogo?

Dla dziewczyn, które jeszcze nie pływały, a zawsze chciały spróbować swoich sił na wakeboardzie!

To czego Was nauczymy to:

  • totalnie od zera, pierwsze zakręty,
  • podstawowe triki na wodzie typu: olie, 180, 360.,

Dlaczego warto wybrać nasze szkolenie?

Bo dokładamy wszelkich starań, żeby maksymalnie wykorzystać Twój czas na wodzie na pociśnięcie progresu. Jak jesteś na wodzie, cały czas poprawiamy Twoje błędy i motywujemy do kolejnych prób, żebyś wyszła nie tylko zadowolona, ale również z poczuciem, że się czegoś nauczyłaś!

Co Cię czeka?

- wspólna rozgrzewka
- szkolenie teoretyczne
- Wake! Przygotujemy cie najpierw teoretycznie z pierwszych kroków na desce, a później każda z Was będzie miała czas dla siebie na wodzie. Wejścia w dwóch seriach po 10 min, żeby mieć czas zregenerować siły między sesjami oraz żeby był czas na to, żeby pokazać Wam i poprawić wasze ewentualne błędy. Podczas pływania na bieżąco dostajesz od Nas wskazówki i rady.
- sprzęt oraz akcesoria do wake specjalnie dobrane dla dziewczyn! Nie potrzebujecie własnego sprzętu - zapewnimy wam pianki, deski z wiązaniami, kamizelki i kaski.
- fotorelacja. Uwiecznimy Twoje pierwsze zmagania na wodzie, co będzie nie lada pamiątka, szczególnie w momencie jak znajdziecie te zdjęcia już po kilku sesjach na wodzie :)

Jedyne czego potrzebujesz to chęci, uśmiech i ręcznik!:)

Uwaga, uwaga! Ilość miejsc ograniczona!
Obowiązuje kolejność zgłoszeń, wiec nie zwlekaj.
Zaproś przyjaciółki i przeżyjcie razem te super chwile!.

Zapisz się do wydarzenia na Favebooku: KLIK